VERDİĞİMİZ HİZMETLERİ

Yakından İnceleyin

HİZMETTE ÖNCELİĞİMİZ

Müşterilerimizin İhtiyaçlarını
Tam olarak Anlamak

Telekom Sanal Santral olarak hizmetlerimizde öncelik olarak müşterilerimizin kullanım kolaylığı, işlerine profesyonellik katmak ve son teknolojiyi kullandığımızdan emin olduğumuzu bilmemizdir.

Kaçan Çağrı

Bildirimi

Telekom sanal santral kaçan çağrı servisi, ile cevaplayamadığınız tüm çağrıları görüntüleyip takip edebilirsiniz.

Mesai İçi Mesai Dışı

Anons

Mesai içi, mesai dışı ve öğle araları için farklı karşılama senaryoları oluşturabilirsiniz.

Eş Zamanlı

Sınırsız Çağrı

Santraliniz herhangi bir ek donanıma kesinlikle ihtiyaç duymadan eş zamanlı sınırsız çağrı imkanı sunmaktadır.

Bekleme

Müzikleri

Müşterilerinize, dahililerinize bağlanana kadar geçen sürede arka planda bekleme müziği dinletebilirsiniz.

İhtiyaçları Doğrultusunda
Çözümler Üretmek

Gelişen teknoloji ile müşterilerimizin doğabilecek yeni ihtiyaçları konusunda çözümler üretmeyi görev ediniriz.

IVR

Sesli Karşılama

Sesli karşılama menüleri ile şirketinize özel karşılama anonsları oluşturabilir, müşterilerinize tuşlama yaptırarak ilgili dahili ya da departmana kolayca ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Birden fazla dış hattınıza; mesai içi, dışı ve öğle arası için farklı karşılama oluşturabilirsiniz.

Çağrı Kayıt

Sistemi

Gelen ve giden tüm aramaların ses kayıtları sanal santralde tutulmaktadır. İstediğiniz zaman geriye dönük çağrı kayıtlarını kendi kullanıcı adı ve şifrenizle istediğiniz yerden dinleyebilirsiniz.

Departman

Ayrıştırma

Çalma gruplarına, birimlerle ilişkili dahilileri tanımlayabilirsiniz. Müşterilerinizi, karşılama menüsünde departman veya birimler için yaptıkları tuşlamaları çalma gruplarına en hızlı ve kaliteli şekilde yönlendirebilirsiniz. 

Sanal Santral

Kuyruk

Gelen çağrılarınızı çeşitli dağıtım stratejileriyle dahililere (müşteri temsilcisi) dağıtabilir,Kuyrukta bekleyenlere ortalama bekleme süresi ve sırasını anons edebilir veya özel anonslar dinletebilirsiniz. Kuyruk, üzerinden dağıtılan çağrıların detaylı istatistiklerini tutmaktadır.

Ve Müşterilerimizi
Rakiplerinden İleriye Taşımak

Hizmetlerimiz sonucunda nihai olarak müşterilerimizin rakiplerinden ileride olmasını sağlamayı hedefleriz.

Akıllı

Fax

TSS akıllı faks hizmeti ile faks cihazına ihtiyaç duymadan cep telefonunuzdan, e-postanızdan ve web portalından faks alın ve gönderin. Üstelik mevcut faks numaranızı değiştirmeden bu hizmetten yararlanın.

Dahililer Arası

Ücretsiz

Tüm şubelerinizi birer dahili gibi tanımlayarak tüm şubelerinizi tek sanal santral üzerinden yararlandırabilir, şubeler arası iletişiminiz ücretsiz sağlayabilirsiniz.

Dijital

Yönlendirme

Elektrik ve internetin kesilmesi durumunda sanal santraliniz gelen aramalarınızı karşılar, her dahili için daha önceden tanımlanmış olan GSM numaralarına yönlendirebilir.

TSS

Akıllı Telefon

Akıllı telefonunuza veya tabletinize yüklenecek uygulamayla ya da bilgisayarına yüklenecek yazılımla sanal santralinizin dahilisi olabilir, görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

BİZE HEMEN ULAŞIN

Ücretsiz Analiz İle
Hizmetinizi Yerinde İnceleyelim

Yandaki formu doldurarak size uygun saat ve tarihte randevu talebi oluşturabilirsiniz. Uzman ekibimiz yerinizde inceleme ve teklifi için gelecektir.